📞 06 81 02 43 54 💬 WhatsApp
MG Sleutelspecialist

MG sleutel
kwijt of kapot?

Wij programmeren en maken MG sleutels ter plaatse — alle modellen inclusief elektrisch. Binnen 15 minuten op locatie, vaste prijs.

MG4, ZS, HS en meer
Elektrisch specialist
7 dagen per week
1
Situatie
2
Auto
3
Offerte
Wat is uw situatie?
Kies hieronder — we sturen dan direct een offerte
🔑
Sleutel
verloren
🔒
Sleutel
bijmaken
Afstandsbed.
defect
🛠️
Overig
probleem
✅ Gratis offerte 🔒 Veilig ⚡ Reactie <5 min
0
Tevreden klanten
0
Gemiddelde reactietijd
0
Google beoordeling
0
Dagen per week
MG sleutels

Welk type MG sleutel heeft u?

Wij werken met alle generaties MG sleutels — van remote key tot keyless entry.

🔑

Remote key fob

MG ZS, HS met afstandsbediening. Programmering inclusief.

€ 79 – 149
🚪

Keyless Entry

MG4, MG5 met push-start en automatisch ontgrendelen.

€ 109 – 189

Elektrisch MG

MG4 EV en MG5 EV met digitale sleutel.

€ 109 – 189
🔁

Afstandsbediening

MG remote defect? Wij vervangen en synchroniseren.

€ 69 – 119

Exacte prijs? Vraag gratis een offerte aan — u zit nergens aan vast.

werkwijze

Zo werkt het ter plaatse

Van aanvraag tot rijdende MG — snel, transparant, geen gedoe.

01
📝

Vul het formulier in

Beschrijf uw situatie en MG model. Duurt minder dan 2 minuten.

GRATIS
02
📞

Wij bellen u terug

Binnen 5 minuten contact — dag en nacht. Vaste prijs, geen verrassingen.

< 5 MIN
03
🚗

Monteur naar u toe

De specialist komt naar uw locatie — thuis, op het werk, of langs de weg.

15 MIN
04
🔑

Rijdende MG

Sleutel geprogrammeerd ter plaatse. Geen sleepwagen, geen dealer.

OPGELOST
compatibiliteit

Wij werken voor alle MG modellen

Van instapper tot topper — alle generaties.

MG4 MG5 MG ZS MG HS MG Marvel R MG3
beoordelingen

Wat MG-rijders zeggen

Echte ervaringen van MG-eigenaren die we hebben geholpen.

★★★★★
"MG4 sleutel verloren. Snel geholpen, keyless geprogrammeerd. Top."
Yuna L.
MG4 — Amsterdam
★★★★★
"Reserve sleutel bijmaken voor ZS. Snel en betaalbaar."
Bram V.
MG ZS — Rotterdam
★★★★★
"HS remote kapot. Dezelfde dag opgelost."
Celine D.
MG HS — Utrecht

MG sleutel bijmaken: dit is goed om te weten

MG levert modern vormgegeven auto's uit met geavanceerde sleutelsystemen die niet zomaar te vervangen zijn. De meeste MG-sleutels beschikken over een geïntegreerde chip of transponder die elektronisch aan uw voertuig gekoppeld moet worden. Bij autosleutelofferte.nl kunnen wij nieuwe MG-sleutels ter plekke inleren en programmeren, zodat u direct weer over een werkende sleutel beschikt.

Welke MG-sleutels maken wij?

Alle sleutels kwijt?

Bent u alle MG-sleutels kwijt? Dit kan ter plekke door ons opgelost worden. We programmeren nieuwe sleutels direct aan uw voertuig en zorgen ervoor dat de oude sleutels uit het systeem worden gewist, wat uw voertuig tegen ongeautoriseerd gebruik beschermt.

Wat heeft u nodig?

Voor een offerte en vervangingssleutel hebt u uw kentekenbewijs en een geldige vorm van legitimatie nodig. Vul uw kenteken in op onze website, dan kunnen wij direct een gepersonaliseerde offerte voor uw MG-sleutel opstellen.

veelgestelde vragen

Vragen over MG sleutels

Ja. Wij programmeren MG sleutels ter plaatse.
Ja, inclusief alle elektrische MG modellen.
Tussen €109 en €189 inclusief programmering.
Gemiddeld binnen 15-30 minuten. 7 dagen per week.
Wij maken een nieuwe aan ter plaatse.

MG sleutelprobleem?
Wij zijn er binnen 15 minuten.

Vraag gratis een offerte aan — vaste prijs, geen voorrijkosten.

Gratis offerte aanvragen → 📞 Direct bellen 💬 WhatsApp

Ook voor andere automerken

Volkswagen BMW Mercedes Audi Ford Opel Renault Peugeot Toyota Fiat Honda Kia Volvo Hyundai Mitsubishi Range Rover Sleutelmaker Nijmegen Sleutelmaker Den Haag
EN · English