📞 06 81 02 43 54 💬 WhatsApp
Rotterdam & omgeving

Autosleutel bijmaken
in Rotterdam

Autosleutel kwijt, afgebroken of niet meer gekoppeld? Onze bus staat in de regio Rotterdam en komt met alle programmeerapparatuur naar u toe. U hoort de prijs voordat wij rijden.

4.9 ★ op Google
Erkend vakman
7 dagen per week
1
Situatie
2
Auto
3
Offerte
Wat is uw situatie?
Kies hieronder — we sturen dan direct een offerte
🔑
Sleutel
verloren
🔒
Sleutel
bijmaken
⚡
Afstandsbed.
defect
🛠️
Overig
probleem
✅ Gratis offerte 🔒 Veilig ⚡ Reactie <15 min
0
Tevreden klanten
0
Gemiddelde reactietijd
0
Google beoordeling
0
Dagen per week
werkwijze

Zo werkt het in Rotterdam

Zo gaat het in Rotterdam: aanvraag, vaste prijs, monteur, werkende sleutel.

01
📝

Kenteken invullen

Met het kenteken zien wij direct om welk sleutel- en immobilizersysteem het gaat. Daarmee weten we of het een kwestie van tien minuten is of van een uur.

GRATIS
02
📞

U hoort het bedrag voordat wij rijden

Eén prijs, inclusief de sleutel, het coderen en het testen. Komt er iets bij omdat alle sleutels weg zijn, dan zegt de monteur dat aan de telefoon.

< 15 MIN
03
🚗

De monteur komt naar uw plek in Rotterdam

Op de oprit, bij het bedrijf of in een parkeergarage in het centrum. Voor de haven en afgesloten bedrijfsterreinen regelt u de toegang, de rest doen wij.

15 MIN
04
🔑

Coderen en testen op straat

De sleutel wordt aan uw auto gekoppeld en ter plekke uitgeprobeerd: starten, afsluiten, afstandsbediening. U rijdt direct daarna weg.

OPGELOST
tarieven

Wat kost het in Rotterdam?

Vanaf-bedragen per type sleutel. Merk, model en bouwjaar bepalen de uiteindelijke prijs; die krijgt u vooraf, niet na afloop.

Gewone sleutel
vanaf € 49
Sleutel + chip
vanaf € 89
Afstandsbediening
vanaf € 99
Smart key / keyless
vanaf € 149

Exacte prijs? Vraag gratis een offerte aan — u zit nergens aan vast.

servicegebied

Wij helpen door heel Rotterdam

Van het centrum en Delfshaven tot Zuid, Prins Alexander en Hoek van Holland — plus Schiedam, Vlaardingen, Capelle en Barendrecht.

Centrum Kralingen Rotterdam-Zuid Delfshaven Feijenoord Hillegersberg IJsselmonde Prins Alexander Charlois Overschie Spangen Schiebroek Noord Hoek van Holland Schiedam Capelle aan den IJssel Vlaardingen Barendrecht Spijkenisse
veelgestelde vragen

Vragen van klanten in Rotterdam

Doorgaans 30 tot 60 minuten. Richting het centrum en over de Maastunnel of de Van Brienenoordbrug kan dat in de spits oplopen; in Prins Alexander, Capelle en IJsselmonde zijn we vaak sneller. Bij het terugbelmoment krijgt u een tijd die op de actuele situatie is gebaseerd.
Ja. De apparatuur is draagbaar, dus wij hoeven de bus niet de garage in te rijden. Geef bij uw aanvraag de garage en de verdieping door; dan komt de monteur direct naar de juiste plek in plaats van eerst te zoeken.
Ja, heel Rotterdam-Zuid hoort bij het gewone servicegebied: Charlois, Feijenoord, IJsselmonde, Pernis, Hoogvliet en Rozenburg. Er geldt geen toeslag voor de zuidoever en geen tunnel- of brugkosten.
Ja, de hele regio Rotterdam-Rijnmond: Schiedam, Vlaardingen, Capelle aan den IJssel, Barendrecht, Ridderkerk, Spijkenisse, Lansingerland en Maassluis. Zelfde prijzen, geen reiskosten.
Zonder chip vanaf €49, met transponderchip vanaf €89, met afstandsbediening vanaf €99 en een smart key of keyless-sleutel vanaf €149. Het definitieve bedrag hangt af van uw merk en bouwjaar en wordt vooraf vastgezet.
Ja, en dat doen wij veel in Rotterdam. Transporter, Sprinter, Transit, Vivaro, Jumper, Boxer en Ducato zijn allemaal mogelijk, inclusief sleutels met afstandsbediening. Staat de bus op een bedrijfsterrein, dan komen wij daar; vaak kunnen meerdere bussen in één bezoek.
Dat kan, maar u moet de toegang regelen: wij hebben een begeleider of een pasje nodig om het terrein op te komen. Meld het bij de aanvraag, dan plannen we er extra tijd voor in. Op het terrein zelf maken wij een volledig nieuwe sleutel aan en wissen we de verloren sleutels uit het systeem.
Ja, zeven dagen per week en de hele nacht door, zonder toeslag. Juist ’s nachts is de aanrijtijd in Rotterdam kort, omdat de ring en de tunnels dan leeg zijn.
Niet per se. Breekt de behuizing of het klapmechanisme, dan zit de elektronica er meestal nog gaaf in; die kan in een nieuwe behuizing. Dat is een stuk goedkoper dan een nieuwe sleutel met programmering. Stuur een foto mee bij de aanvraag, dan zegt de monteur meteen wat er nodig is.
Vuistregel: auto’s vanaf ongeveer 1998 hebben een chip in de sleutel. Zit er een losse plastic kop op de sleutel waarin geen batterij zit, dan is dat vaak de transponder. Twijfelt u, geef dan het kenteken door — dan zoeken wij het sleuteltype op in plaats van het u te laten uitzoeken.
Nee. De prijs die u aan de telefoon hoort, is het totaalbedrag. Geen voorrijkosten, geen kilometers, geen toeslag voor de zuidoever of voor een rit naar Hoek van Holland.
Contant, met pin op een mobiele betaalterminal of op factuur bij een zakelijke opdracht. U betaalt pas als de sleutel werkt en u hem zelf heeft uitgeprobeerd.

Klaar om uw sleutelprobleem
in Rotterdam op te lossen?

Vraag gratis een offerte aan — we zijn er binnen 15 minuten.

Gratis offerte aanvragen → 📞 Direct bellen 💬 WhatsApp

Autosleutel nodig in Rotterdam? Wij kennen de stad

Rotterdam is groot, druk en verticaal — van de hoogbouw op de Kop van Zuid en rond de Erasmusbrug tot de rustige villawijken van Hillegersberg. Sta je met een lege sleutel bij de Markthal of een parkeergarage aan het Kruisplein? Dan komen we naar je toe en maken we ter plekke een nieuwe sleutel of coderen we je afstandsbediening — de auto hoeft niet weggesleept.

Onze aanrijtijden per gebied

We werken in héél Rotterdam: Kralingen en Prins Alexander in het oosten, Charlois, Feijenoord en IJsselmonde op Zuid, Delfshaven en Overschie in het westen, en de nieuwbouw van Nesselande. Op Zuid rond De Kuip houden we rekening met wedstrijddagen van Feyenoord. Via de A16, A20 en de Van Brienenoordbrug zijn we snel op locatie, ook 's avonds.

Veelgevraagd in Rotterdam

Komen jullie ook op Rotterdam-Zuid? Ja — Charlois, Feijenoord, IJsselmonde en Pernis vallen binnen ons werkgebied, tegen dezelfde vaste prijs.
Kan het ook in een parkeergarage in het centrum? Zeker, we werken dagelijks in de garages onder Hoog Kwartier, Kruisplein en de Markthal — meld de verdieping, dan vinden we je snel.

Meer over autosleutels in Rotterdam

Ook sleutelmaker in andere steden

Amsterdam Den Haag Utrecht Nijmegen Hoofddorp Alle steden →
Rotterdam per wijk

Van het centrum tot Hoek van Holland — overal in Rotterdam

Wij rijden de hele stad en de rand eromheen: boven en onder de Maas, in de haven en op de bedrijventerreinen. Ook in Schiedam, Capelle aan den IJssel, Barendrecht en Vlaardingen.

Rotterdam-Centrum

Sleutel kwijt bij een parkeergarage in het centrum? We komen langs en maken ter plaatse een werkende sleutel.

Rotterdam-Noord (Blijdorp, Hillegersberg)

Dagelijks ter plaatse voor bijmaken, verlies en keyless-problemen.

Rotterdam-Zuid (Charlois, Feijenoord, IJsselmonde)

Mobiele service aan huis of op locatie, ook bij verlies van alle sleutels.

Delfshaven & West

Nieuwe sleutel, reservesleutel of gerepareerde afstandsbediening, vaak dezelfde dag.

Kralingen-Crooswijk

Snel bijmaken en programmeren van transponder- en comfortsleutels.

Prins Alexander (Ommoord, Zevenkamp)

Ruime parkeergelegenheid, ideaal voor onze bus met programmeerapparatuur.

Hoogvliet & Hoek van Holland

Ook in de buitenwijken komen wij naar u toe, 7 dagen per week.

Per automerk

Welke automerken wij in Rotterdam bijmaken

In Rotterdam rijden naast personenauto’s veel bestelbussen en bedrijfsauto’s. Dit zijn de merken waar wij hier het vaakst voor uitrijden.

Volkswagen

Polo en Golf, maar vooral veel Transporter en Caddy als bedrijfsauto. Sleutel inclusief coderen van de immobilizer, ook bij volledig sleutelverlies.

Ford

Fiesta, Focus en heel veel Transit en Transit Custom. Het PATS-systeem laat zich goed op locatie programmeren, inclusief keyless.

Opel

Corsa en Astra als personenauto, Vivaro en Movano als bus. Nieuwe sleutel met transponder is meestal binnen een half uur klaar.

Renault

Clio en Mégane, en de kaartsleutel (Renault Card) die veel Rotterdammers kwijtraken. Kaart vervangen en coderen doen wij ter plekke.

Mercedes-Benz

Vooral Vito en Sprinter in het bedrijfsverkeer. Het FBS-systeem vraagt eigen apparatuur; meld bij de aanvraag of u nog een werkende sleutel heeft.

Kia

Picanto, Rio en Ceed. Smart keys van de nieuwere modellen worden met de juiste software gekoppeld en ter plekke getest.

Hyundai

i10, i20 en Tucson. Bij de elektrische modellen zoals de Ioniq werkt het aanleren anders; onze apparatuur ondersteunt dat.

MG

De MG ZS en MG4 zijn in korte tijd veelvoorkomend geworden, ook in Rotterdam-Zuid. Nieuw merk, maar het aanleren van een extra sleutel ondersteunen wij.

EN · English